Ďábelští lidé s andělskou tváří

20. října 2014 v 19:45 | Karola |  Téma týdne
Ďábelští lidé s andělskou tváří?Ano i takoví lidé existují.Deně je potkáváme na ulici,v autobuse,metru.Možná máte někoho takového v práci,či ve třídě možná jste takovým člověkem i vy sami a pokud takoví.Mnoho takovýchto lidí si to buď nechce připustit nebo se tím dokonce pyšní.Ovšem každý není takový,opravdu ne,to jsem říct nechtěla.A teď zpátky k těm lidem,kteří takoví jsou.Jak je poznáme?Podle mě si každý chování takového člověka přrdstaví jinak.Já například si pod tímto pojmem přestavím:
1)Falešné kamarády
-kteří se vám naokojeví jako vaši nejlepší přátelé,ale jakmile se za vámi zavřou dveře,všechno co jste jim řekli vesele roznášejí dál,obvykle ještě značně připepřené,takže se pak až divíte,co z vašeho tajemství vzniklo.
2)Přetvařovanou sympatii
-to jsou podle mě takoví lidé,kteří se naoko jeví jako bejvíce sympatičtí lidé,ale jakmile je poznáte blíže,zjistíte,že jsou veskutečnosti úplně jiní(např.protivní,žárliví...)
3)Pak by sem ještě mohli patřit agrasoři
-to už se sice týká šikany,ale oběť této osoby by svého agresora mohla vidět jako ďábla s andělskou tváří,protože ten člověk se na všechny kolem sebe usmívá a dělá se jako ok,ale své oběti ubližuje a je jedno jestli psychicky nebo fyzicky.
4)Příležitostní ďáblové
-to jsou ti,kteří moc dobře vědí,na koho si můžou co dovolit.Tito lidé mají svoji skupinku lidí,které brání a jsou k nim milí a zbytek,no však už jsem to popisovala v předchozích bodech...
5)No a pak tedy ty,kteří se tím pyšní
-těmto lidem nezáleží na tom co si kdo o nich myslí a chovají se tak jak je jim to přirozené.Nesnižují se k žádné přetvářce a vždy vám svůj názor řeknou na rovinu.Ten špatný názor s velkou radostí.

Tak takhle nějak si představuji ďábelské lidi s andělskou tváří a jak si je představujete vy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Allizabeth May Rose Allizabeth May Rose | Web | 20. října 2014 v 20:57 | Reagovat

Pěkné! Líbí se mi to rozdělení do kategorií! Jen jednu malinku věcičku, místo čísla 4 tam máš šestku, ale jinak hezký článek :D

2 Karola Karola | 21. října 2014 v 15:29 | Reagovat

[1]: Děkuju moc jsem ráda že ti to líbí :).A ještě děkuju za upozornění,opravím to :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama